Non-Latex Condoms

Viktorijos laikų sekso patarimai, nuo juokingo iki tokio karšto

https: //www.youtube.com/watch? v = 5l0xdzsEOs8
the rabbit company =” 259px “alt =” Ne latekso prezervatyvai “/>

Latekso sudėtis


Jei jūs atrado keletas kad jūs tikrai patinka, Britų prezervatyvai pristato specialų prezervatyvų vertės paketą be latekso, kuris iš tikrųjų lengvai kainų intervalas . Jūs gausite gausite 12 kiekvienas „Mates Skyn“ prezervatyvų, „Durex Real Feel“ prezervatyvų ir „Pasante“ unikalių prezervatyvų. Tai 36 naktys, kuriose nėra latekso.
Tai turi būti pažymėtas ( nes buvo garsus įvertinti), kad lūžis ir paslydimas nebuvo nustatytas kaip teisėtas pakaitalas, galinčios turėti kontracepcijos veiksmingumą. Taigi siūloma , kad šie rezultatai neturėtų būti naudojami ateityje tyrimuose (5) išsiaiškinti prezervatyvų efektyvumą . vertinimas autorių paieška strategija sekė įprasta Cochrane šaltiniai. Autoriai ieškojo publikacijų daugiausia pagrįstomis atsitiktinių imčių valdomais tyrimais palyginant nelateksą ( vis dėlto ne pagamintą iš natūralų membranos) vyriški prezervatyvai su latekso prezervatyvais (kalbant apie laukas prezervatyvų.

Draugai „Skyn Elite“ – prezervatyvai


SKYN prezervatyvai yra griežtai išbandyti ir atitinka geriausią saugumas standartai reikalavimus. Jie siūlo tas pats saugumas link nepageidaujamas nėščia ir LPL kaip įprasti lateksiniai prezervatyvai. , tuo tarpu teikia gryną tikrai jaustis. Galbūt vienintelis geriausias priežastis apsispręsti dėl šių prezervatyvų visiems kitiems, pateiktiems šiame aukcione , yra tai, kad galite naudoti juos naudodami aliejinius daugiausia tepalus.
Jei patirtis reakcija , prašome ieškoti medicinos patarimo . Visada skaitykite etiketės. Naudokite tik taip, kaip nurodyta.
cheap sex toys for under 30 Avanti“ prezervatyvų klientų buvo papildomai žymiai papildomų linkę nutraukti vartojimą dėl priežasčių susiję su prezervatyvų savybėmis, nei tie naudojant latekso prezervatyvus. Sex Furniture and Position EnhancersNutraukimas mokesčiai už Tactylon priešingai su latekso prezervatyvais nebuvo žymiai skirtingi , o už eZ.on palyginti su lateksiniu prezervatyvu papildomai patvirtinta palyginamas tarifai nutraukimo.
we vibe 1 , mes gaminame SKYN prezervatyvus labai atskirai nuo natūralaus gumos latekso, tiesiog , kad būtume papildomi atsargus. Prašau išmokite pakuotės lapelį atsargiai , ypač ​​jei esate